Ласкаво просимо, [ Регистрация | Входrss

Подати заявку на ремонт
 

тел.(068) 226-22-27 (093) 534-64-30

Ремонт холодильників Beko у Львові

  • Модель холодильника: будь-яка
  • Термін експлуатації: до 10 років
  • Виклик майстра: терміново потрібен майстер
  • Район Львова: Пасічна
  • Дата публикацїї: 12.05.2019 11:00 дп
  • Діє знижка: 75 days, 13 hours
Ремонт холодильників Beko у Львові

Описання

Якщо Ваш холодильник Beko не працює, насамперед необхідно звернути увагу на симптоми поломки, які домопожуть максимально точно визначити поломку. Зазвичай причиною некоректної роботи холодильника Беко, може бути лише не правильна експлуатація побутового приладу. Наприклад, після розморожування, господиня завантажує одразу велику кількість продуктів. Дуже часто, власники холодильників не цікавляться станом електромережі та не зважають на перепади напруги, що може призвести до пошкодження компресора, електронного модуля, пускового реле мотора та інших деталей.
Нажаль, деякі власники холодильників вважають, що самостійний ремонт побутового приладу, зокрема холодильника Beko, можна провести лише за допомогою викрутки та відео з інтернету. Проте, наслідки такого самостійного ремонту можуть коштувати значно дорожче, ніж виклик майстра сервісного центру.
Звичайно, можна самостійно замінити ущільнювач дверей, якщо холодильник переморожує або прочистити дренаж, якщо спостерігається намерзання значного шару льоду. Але перевірити систему відтавання системи no frost, обмотки статора мотор-компресора, термодатчики, пускове реле та інші деталі, без спеціалізованого обладнання та навичок – просто неможливо.
Саме тому, рекомендуємо звертатись до нашого сервісного центру з ремонту побутової техніки у місті Львів. Виклик нашого кваліфікованого майстра до холодильника Beko, значно заощадить Ваш час, нерви та кошти.

Объявление Ссылка ID: 9535cd7ca99dea32

Чтобы узнать об этом объявление, заполните форму ниже, чтобы отправить сообщение автору.