Ласкаво просимо, [ Регистрация | Входrss

Подати заявку на ремонт
 

тел.(068) 226-22-27 (093) 534-64-30

Ремонт холодильників на Мазепи без посередників

  • Модель холодильника: будь-яка
  • Термін експлуатації: до 10 років
  • Виклик майстра: терміново потрібен майстер
  • Район Львова: Мазепи
  • Дата публикацїї: 20.03.2016 10:24 дп
  • Діє знижка: This ad has expired
Ремонт холодильників на Мазепи без посередників

Описання

Ремонт холодильників у Львові на Мазепи, без посередників. Останнім часом, наші клієнти часто розповідають історії про своїх знайомих, які шукали майстра до холодильника в інтернеті та натомість отримали лише проблеми.
Нажаль, в інтернет та ЗМІ заполонили оголошення від псевдомайстрів, що ніби займаються ремонтом побутової техніки, а насправді – лише беруть гроші за виклик. Потрібно зазначити, що номер телефону таких «спеціалістів» надають посередники, що не мають жодного відношення до ремонту холодильників та іншої побутової техніки, а лише створюють сайти для продажу заявок на ремонт, ось таким горе-майстрам.
Тому краще довіряйте ремонт свого холодильника у місті Львів, спеціалізованому сервісному центру.
Адже псевдомайстри не мають відповідного приміщення, що відповідає технічним та санітарним нормам. Як правило, такі псевдофахівці проводять ремонт в гаражах або підвалах.
Крім того, інструмент та обладнання для ремонту холодильників, таких горе-майстрів обмежується викруткою та обценьками. Не завадить сказати, що мінімальна вартість інструменту та обладнання сервісного центру по ремонту побутової техніки складає від 25 000 грн.
Не випробовуйте долю та викликайте майстра до холодильника на Мазепи чи інший район міста Львів, лише в перевіреному сервісному центрі.

Объявление Ссылка ID: 90256ee551825759

Замовити ремонт холодильників у Львові

Вы должны быть войти в чтобы оставить комментарий.

Чтобы узнать об этом объявление, заполните форму ниже, чтобы отправить сообщение автору.